Ковролін – найкраще рішення для офісу чи приміщень, де спостерігається висока активність ходіння, адже цей матеріал дуже зносостійкий, дешевий по ціновій політиці та не потребує особливого догляду.
Ковролін буває різним як за способом виготовлення, так і за складом. За способом виготовлення він поділяється на 3 категорії:
- тканий (такі килими мають цупку основу та цінуються за свою довговічність та цілу палітру стилів);
- голкопробивний ( килими, що виготовлені таким способом надзвичайно зносостійкі, та використовуються в приміщеннях з підвищеною активністю,ідеально підійде для кухонь, коридорів);
- тафтінговий ( килими при такому способі виготовлення вражають своїм різноманіттям та зовнішнім виглядом, наприклад він буває з високим ворсом, що найбільш підійде для спалень).
Оскільки за структурою ковролін має ворс, його часто використовують в дитячих кімнатах, через свою м'якість він знизить ризик травматизму дитини.
Якісний ковролін має характеристику прекрасного теплоізоляційного та шумоізоляційного матеріалу, тому він один з найкращих покриттів для квартир.
Замовити, придбати чи підібрати собі найкращий варіант ви можете на нашому сайті, або ж завітавши до нашого магазину. Ми здійснюємо доставку по всій території України!

Ковролін

Ця категорія порожня.
atlantik